مزایای ممتاز فعالیت به عنوان فریلنسر در فرشمی‌کار چیست؟

فرشمیکار به عنوان بازار خرید و فروش خدمات ایرانی، گزینه‌ها و آفرها و قابلیت‌های جذابی را برای فعالان کسب و کارهای اینترنتی ارایه می‌دهد. این مزایا هم شامل صاحبان و مدیران کسب و کارهای اینترنتی و هم صاحبان تخصص در زمینه طراحی وب و مدیریت سایت و وبمسترها و .. می‌شود. فرشمیکار، سرویس جدیدی از گروه فرشمی است که با سابقه بیش از ۱۰ سال، یک مجموعه‌ی معتبر در زمینه بازاریابی و مارکت اینترنتی به شمار می‌رود. در اینجا بخشی از امتیازاتی که داشتن یک اکانت فریلنسر در فرشمیکار دارد را با هم مرور می‌کنیم.

اول از همه، تمام امکاناتی که پلتفرم فرشمی‌کار در اختیار شما قرار می‌دهد رایگان است. حتی کمیسیون و پورسانتی هم بابت دستمزدهای شما از سرویس‌ها دریافت نمی‌کند. یعنی شما به صورت رایگان اکانت ایجاد می‌کنید، رایگان به تعداد دلخواه سرویس‌های مورد نظرتان را (بر حسب دانش و مهارت‌تان) ایجاد می‌کنید، برای پروژه‌های موجود به صورت رایگان پیشنهاد می‌فرستید و در صورتی که یک کارفرما شما را انتخاب کرد، ارتباط با کارفرما و مراحل دریافت دستمزد و باقی کارها همه به صورت رایگان در پلتفرم فرشمی‌کار قابل اجراست.

در فرشمیکار شما در هر زمینه‌ای که مهارت و تجربه دارید از راه‌اندازی سایت تا مدیریت وردپرس و آشنایی با افزونه‌ها و قالب‌ها گرفته تا کدنویسی و توسعه وردپرس، می‌توانید سرویس‌هایی بنا به دانش و مهارت‌تان ایجاد کنید. سرویس‌ها پس از تایید در فرشمیکار منتشر می‌شود ومشتریان می‌توانند پس از خرید سرویس‌های شما، کار را به شما واگذار کنند و پس از تحویل کار، شما امکان برداشت مبلغ را خواهید داشت.

 

و اما مهم‌ترین و شاید جذاب‌ترین ویژگی افرادی که حداکثر تا ۱۵ شهریور ۱۴۰۱ در فرشمیکار به عنوان فریلنسر ثبت نام می‌کنند امکان استخدام در فرشمی است. فعالیت‌های این افراد در فرشمیکار مورد سنجش و بررسی قرار گرفته و برترین فریلنسرها (در زمینه‌های کاری مختلف) به استخدام فرشمی به عنوان نیروی دورکار درآمده و از حقوق ثابت پایه از ۸.۵ تا ۱۲.۵ میلیون تومان در ماه برخوردار می‌شوند.

 

لازم به ذکر است در صورت برخورداری از انگیزه و توانمندی، به راحتی می‌توانید با ساعات کاری مناسب و حتی اختیاری، به حقوق ثابت بالای ۳۰ میلیون برسید. برای درآمد بالاتر نیاز به سوابق و مهارت‌های سودمند و رعایت نکاتی است که در مجموعه آموزش‌ها، سعی می‌کنیم مهم‌ترین موارد با با جزییات تشریح کنیم.

فرشمی دارای مجموعه‌ای از وبسایت‌ها از جمله فروشگاه منابع طراحی وب، رسانه آموزش آنلاین و سامانه پرسش و پاسخ است که در حال گسترش منابع انسانی و نیروی کار به صورت دورکاری است و ده‌ها فریلنسر در آن مشغول کار هستند. 

 

نظر خود را بگذارید