شرایط استخدام در فرشمی با حقوق ثابت برای فریلنسرهای فرشمیکار

همان طور که قبلا اشاره کردیم این امکان برای فریلنسرهای منتخب فرشمیکار وجود دارد که با استخدام به عنوان نیروی کار فرشمی به حقوق و مزایای قابل توجهی دست یابند. فریلنسرها می‌توانند با انتخاب به عنوان نیروی دورکار فرشمی، از کار ثابت و حقوق عالی بهره‌مند شوند و از کسب وقت و انرژی برای جذب مشتریان جدید فارغ خواهند بود.

اما چگونه فریلنسرها می‌توانند به این امتیازات دست یابند. در این راهنما، روش‌ها و مراحلی که برای ثبت فریلنسر به عنوان نیروی کار فرشمی وجود دارد را شرح می‌دهیم.

 

در مرحله اول فریلنسر باید هر چه زودتر در فرشمیکار ثبت نام کرده و پروفایل خود را تکمیل کند. یکی از مواردی که دارای امتیاز بالایی در احراز شرایط استخدام است پروفایل قوی است. شما باید پروفایل خود را به طور کامل پر کرده و اطلاعات مربوط به سوابق کاری و تحصیلی و نمونه کارهای خود را به همراه زمینه‌های مهارت و تخصص خود را وارد کنید.

مرحله دوم مربوط به تایید هویت است. در بخش گزینش این مورد به عنوان مرحله اول در نظر گرفته می‌شود. بدین معنی کنها فریلنسرهایی که دارای تیک تایید هویت باشند مورد بررسی (پروفایل، سوابق و ..) قرار می‌گیرند. اما شما پس از تکمیل پروفایل می‌توانید نسبت به ارسال مدارک هویتی اقدام نمایید. پس از تایید مدارک، شما تیک سبز دریافت خواهید کرد.

پس از بررسی پروفایل و مدارک شما در صورتی که امتیاز لازم جهت فعالیت به عنوان نیروی کار فرشمی در زمینه‌های گوناگون را دارا باشید به سابقه و تجربه شما در فرشمیکار نیز مراجعه خواهد شد. پس هر چه زودتر در فرشمیکار ثبت نام و فعالیت خود را آغاز کرده باشید امتیاز بیشتری دریافت خواهید کرد. در مرحله سوم، به ارتباط و تناسب میان مهارت‌های معرفی شده در پروفایل شما و سرویس‌هایی که در فرشمی‌کار ایجاد کرده‌اید و همچنین نحوه انجام خدمات و امتیازات دریافت شده از جانب کارفرما مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

باید توجه داشته باشید که برای فعالیت به عنوان نیروی کار فرشمی حتما نیازی به تخصص‌های خاص مثل کدنویسی و توسعه وردپرس ندارید. زمینه‌هایی مثل آشنایی کامل به مدیریت وردپرس و وبمستری، تسلط به نگارش محتوای سئو شده و همچنین آشنایی کامل با افزونه‌ها یا قالب‌های وردپرس نیز جزو مهارت‌هایی است که دارای امتیاز است.

مرحله بعدی در احراز شرایط این است که پس از تایید سه مرحله اول، بر اساس مهارت‌های شما بخشی از سرویس‌های فرشمی به شما واگذار خواهد شد. بدین ترتیب درآمدزایی شما به عنوان نیروی کار فرشمی از همین جا آغاز خواهد شد چرا که پس از واگذاری سرویس‌های پرمخاطب فرشمی به شما، درآمد سرویس‌های خریداری شما نیز به حساب شما منظور خواهد شد و شما به عنوان فریلنسر مورد تایید فرشمیکار، اعتبار و ایمپرشن و در نهایت درآمد بیشتری دریافت خواهید کرد.

از بین افرادی که سرویس‌های فرشمی به آنها واگذار شده – یعنی مورد تایید از لحاظ فنی و کارآیی قرار گرفته‌اند – تعدادی به استخدام به عنوان نیروی دورکار با حقوق ثابت درخواهند آمد. البته ممکن است برخی از فریلنسرها با توجه به درآمدی که به صورت پروژه‌ای از انجام خدمات مربوط به فرشمی دریافت می‌کنند دیگر نیازی به استخدام یا حقوق ثابت احساس نکنند و بدین ترتیب می‌توانند به فعالیت خود به صورت پروژه‌ای ادامه دهند.

بنابراین به طور خلاصه مراحل لازم برای احراز شرایط استخدام به عنوان نیروی کار فرشمی عبارت است از:

  • ثبت نام و تکمیل پروفایل در فرشمیکار
  • تایید هویت با ارسال مدارک هویتی
  • سوابق کاری و امتیازات کسب شده در فرشمیکار
  • واگذاری و انجام سرویس‌های مربوط به فرشمی

پس اگر برای کسب درآمد قابل توجه و سرمایه‌ی افزایشی آماده‌اید، از همین حالا برای احراز شرایط فعالیت خود را شروع کنید.

نظر خود را بگذارید